Series
Ratings
78
Paradise RanchRated ★ 2.0
Dear HeavenRated ★ 4.5
Love Story in HarvardRated ★ 4.0
Honest LivingRated ★ 5.0- Ladies of the PalaceRated ★ 5.0
The Accidental CoupleRated ★ 4.5
My Fair LadyRated ★ 4.0
The Fugitive: Plan BRated ★ 4.0- Smile, YouRated ★ 5.0
Old Miss DiaryRated ★ 5.0
Winter SonataRated ★ 5.0
Autumn in My HeartRated ★ 5.0
All InRated ★ 5.0
Something Happened in BaliRated ★ 5.0
GiantRated ★ 5.0
Alone in LoveRated ★ 4.5
Empire of GoldRated ★ 4.5
Padam PadamRated ★ 5.0
Behind the White TowerRated ★ 5.0
BigRated ★ 3.0