Titles you rated
HarmonyRated ★ 5.0
August RushRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
The Fault in Our StarsRated ★ 3.0
Perfect NumberRated ★ 3.0
SilencedRated ★ 5.0
HerRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
The Face ReaderRated ★ 5.0
3 IdiotsRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0