Movies
Ratings
507
The Fate of the FuriousRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
King Arthur: Legend of the SwordRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.5
Wonder WomanRated ★ 3.5
Transformers: The Last KnightRated ★ 3.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.0
Annabelle: CreationRated ★ 3.0
Midnight RunnersRated ★ 3.0
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 3.0
The Hitman's BodyguardRated ★ 3.5
Memoir of a MurdererRated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 3.5
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 4.0
GeostormRated ★ 3.0
Thor: RagnarokRated ★ 4.0
Justice LeagueRated ★ 3.5
Steel RainRated ★ 4.5