Titles you rated
I am Your TeacherRated ★ 3.5
Cheongdam-dong ScandalRated ★ 4.0
Sharp1Rated ★ 3.5
Winter SonataRated ★ 4.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.5
Stairway to HeavenRated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.0
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Full HouseRated ★ 4.0
New HeartRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5- The MentalistRated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 4.5
The MentalistRated ★ 4.5
The MentalistRated ★ 4.0
The MentalistRated ★ 4.5
The MentalistRated ★ 4.5
The MentalistRated ★ 4.5