Series
Ratings
93- Chosun PoliceRated ★ 4.5
The VirusRated ★ 4.0
Ghost WhispererRated ★ 4.5
Ghost WhispererRated ★ 4.5
Ghost WhispererRated ★ 4.5- Lotus Flower FairyRated ★ 3.5
Myung Wol the SpyRated ★ 4.0
GourmetRated ★ 4.5- You Are My DestinyRated ★ 3.5
- Be Strong, Geum-soon!Rated ★ 4.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 4.0
Detectives of Seonam Girls' High SchoolRated ★ 3.5
Dr. JinRated ★ 4.0
I'm Mita, Your HousekeeperRated ★ 4.0- The Return of Hwang Geum BokRated ★ 4.0
Cain and AbelRated ★ 4.0- Precious FamilyRated ★ 4.5
Three BrothersRated ★ 4.0
Princess AuroraRated ★ 3.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 3.5