Movies
Ratings
67
SecretRated ★ 5.0
The Princess and the MatchmakerRated ★ 2.5
I Feel PrettyRated ★ 3.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 5.0
Wonder WomanRated ★ 4.0
The Age of ShadowsRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 3.5
Me Before YouRated ★ 4.5
Now You See Me 2Rated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 5.0
The Last PrincessRated ★ 3.5
Music and LyricsRated ★ 5.0- Take OffRated ★ 3.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.5
The InternRated ★ 4.5