Series
Ratings
18
My Hero AcademiaRated ★ 5.0
School BabysittersRated ★ 5.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 5.0
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 5.0
Solitary Gourmet Season 6Rated ★ 3.5
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 5.0
We Married as a Job!Rated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 5.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Smile AgainRated ★ 5.0
Kill Me, Heal MeRated ★ 5.0