Titles you rated
Righteous LoveRated ★ 3.5
Coffee PrinceRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0
The Queen’s ClassroomRated ★ 1.5
Reply 1997Rated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Orphan BlackRated ★ 5.0
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Orphan BlackRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 5.0