Movies
Ratings
22
Your Name.Rated ★ 5.0
The Boy and the BeastRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 5.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 5.0
ChefRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 4.0
OnceRated ★ 5.0
The Fatal EncounterRated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 5.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0