Titles you rated
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.5
PrometheusRated ★ 4.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
Real SteelRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.5
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
OrphanRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
How to Train Your DragonRated ★ 2.0