Titles you rated
- 도라이버: 잃어버린 나사를 찾아서Rated ★ 4.0
The Great Escape Season 3Rated ★ 3.5
Sweet and Sour ChickenRated ★ 3.5
The Great Escape 2Rated ★ 3.5
The Genius: Rules of the GameRated ★ 4.0
High School Mystery Club Season 3Rated ★ 3.5
Kaguya-sama: Love is WarRated ★ 3.5- Teenage Parents 3Rated ★ 3.0
- Bread BarbershopRated ★ 4.0
- 코미디 리벤지Rated ★ 3.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0
Teenage ParentsRated ★ 3.0
Couple or TroubleRated ★ 3.5
My Little Television V2Rated ★ 3.5
How Do You Play?Rated ★ 3.5
Dogs Are IncredibleRated ★ 3.0
Village Survival, the EightRated ★ 3.0
I am Solo, Love ForeverRated ★ 3.0- 세모집 - 세상의 모든 집Rated ★ 3.5
- KakeguruiRated ★ 3.0