Titles you rated
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 5.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 3.5
Discovery of RomanceRated ★ 1.5
She Was PrettyRated ★ 1.5
Nodame CantabileRated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Oh My GhostRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 3.5
It's Okay, It's LoveRated ★ 3.0
Women of the Tang DynastyRated ★ 3.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 2.0