Titles you rated
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 5.0
AquamanRated ★ 4.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 3.5
Mission: Impossible - FalloutRated ★ 4.0
WonderRated ★ 4.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.5
Deadpool 2Rated ★ 5.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Taras BulbaRated ★ 4.5
Ready Player OneRated ★ 4.0
Thor: RagnarokRated ★ 5.0
Black PantherRated ★ 3.5
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 5.0
The Last AirbenderRated ★ 2.5
Kick-AssRated ★ 5.0
Justice LeagueRated ★ 3.5
The Cranes Are FlyingRated ★ 5.0