Titles you rated
OppenheimerRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 4.0
BabylonRated ★ 3.0
Another RoundRated ★ 3.0
HuntRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.0
Bones & AllRated ★ 4.0
The Green RayRated ★ 3.0
Mid90sRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
BrokerRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.0
The BatmanRated ★ 4.0
Drive My CarRated ★ 3.0
The MercilessRated ★ 3.5
Nightmare AlleyRated ★ 3.0
Don't Look UpRated ★ 4.5
The Green KnightRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 5.0