Titles you rated
Inside MenRated ★ 4.5
The PianistRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 4.0
Rain ManRated ★ 4.0
Lee Daniels' The ButlerRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 4.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 3.5
HanbandoRated ★ 3.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.0
Fifty Shades of GreyRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 4.0
The WhistleblowerRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 3.5
The King's SpeechRated ★ 4.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0
The AttorneyRated ★ 4.5