Titles you rated
Kung Fu PandaRated ★ 5.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.5
TangledRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.5
RatatouilleRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
How to Train Your DragonRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
WALL-ERated ★ 4.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 5.0
A Werewolf BoyRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0