Movies
Ratings
729
Zootopia 2Rated ★ 3.5
American PsychoRated ★ 3.5
Now You See Me: Now You Don'tRated ★ 2.0
Carry OnRated ★ 2.5
Good Will HuntingRated ★ 4.0
The Big ShortRated ★ 4.0
Kraven the HunterRated ★ 2.5
ArrivalRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
SupermanRated ★ 3.5
The Ballad of Buster ScruggsRated ★ 4.0
1917Rated ★ 4.0
Dungeons & Dragons: Honor Among ThievesRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 2.5
Venom: The Last DanceRated ★ 2.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5