Series
Ratings
64
DarkRated ★ 3.5
DarkRated ★ 4.0
When Life Gives You TangerinesRated ★ 3.5
Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 3.5
Marvel's The PunisherRated ★ 4.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 3.5
Marvel's Agent CarterRated ★ 3.5
Marvel's Iron Fist Season 1Rated ★ 1.5
Marvel's The PunisherRated ★ 4.0
Marvel's Iron Fist Season 2Rated ★ 1.5
Game of Thrones Season 8Rated ★ 3.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0
The WitcherRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 2.0
The Falcon and the Winter SoldierRated ★ 3.5
HawkeyeRated ★ 3.5
Moon KnightRated ★ 3.5
What If...? Season 1Rated ★ 3.5
Loki Season 1Rated ★ 3.5
WandaVisionRated ★ 4.0