Titles you rated
Sing StreetRated ★ 4.0
Set Me FreeRated ★ 4.0
The ReaderRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 3.5
Total EclipseRated ★ 3.5
The Florida ProjectRated ★ 4.0
Worst WomanRated ★ 3.5
Doctor StrangeRated ★ 4.0
RudderlessRated ★ 4.0
One Fine Spring DayRated ★ 5.0
The DreamersRated ★ 3.5
Take This WaltzRated ★ 4.5
Wicker ParkRated ★ 4.5
Gloomy SundayRated ★ 4.0
Tony TakitaniRated ★ 3.5
All About Lily Chou-ChouRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
Love LetterRated ★ 4.5
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.5- CandyRated ★ 4.0