Titles you rated
The FallRated ★ 3.5
A Single ManRated ★ 3.5
AddictedRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 4.5
Finding NemoRated ★ 3.0
The Lion KingRated ★ 4.5
AnastasiaRated ★ 3.5
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 4.0
The Look of SilenceRated ★ 4.0
The Age of AdalineRated ★ 3.5
Shall We DanceRated ★ 3.5
Buena Vista Social ClubRated ★ 4.0
Inside MenRated ★ 4.5
MacbethRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
Leafie, a Hen Into the WildRated ★ 4.0
The ConcubineRated ★ 3.5
Attack the Gas Station!Rated ★ 3.5
StepmomRated ★ 4.0