Movies
Ratings
365
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
AftersunRated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 3.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.5
Mononoke the Movie: The Ashes of RageRated ★ 4.5
Mononoke Movie: Paper UmbrellaRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the Doors: Welcome backRated ★ 3.0
Escape from MogadishuRated ★ 2.0
Weathering With YouRated ★ 2.5
ExitRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The Da Vinci CodeRated ★ 2.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
The SubstanceRated ★ 4.5
TenetRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 4.0
WickedRated ★ 4.0