Titles you rated
The Color of PomegranatesRated ★ 5.0
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 2.5
KOKUHORated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 4.0
난중일기Rated ★ 2.5
FrankensteinRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Groundhog DayRated ★ 3.0
DogvilleRated ★ 3.5
The Exit 8Rated ★ 2.5
A Big Bold Beautiful JourneyRated ★ 3.0
The World of LoveRated ★ 4.5
28 Years LaterRated ★ 3.0
WeaponsRated ★ 3.5
MahjongRated ★ 3.5
A House of DynamiteRated ★ 3.5
Linda Linda LindaRated ★ 3.0
PossessionRated ★ 3.5- Starting PointRated ★ 4.0