Titles you rated
Dooly the Little DinosaurRated ★ 4.0- DEATH NOTERated ★ 2.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 5.0
Mischievous Kiss: Love in TokyoRated ★ 4.0
I am Your TeacherRated ★ 5.0
BloodRated ★ 1.5
Mary Stayed Out All NightRated ★ 5.0
Ruby RingRated ★ 5.0
My Fair LadyRated ★ 4.5
Old Miss DiaryRated ★ 3.5
Mischievous KissRated ★ 5.0
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 5.0
My PrincessRated ★ 4.5
To the Beautiful YouRated ★ 3.5
Can We Get Married?Rated ★ 5.0
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 5.0
Temptation of WifeRated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 3.0
Jang Ok Jung, Living by LoveRated ★ 4.0