Movies
Ratings
263
Erin BrockovichRated ★ 4.0
If the Sun Rises in the WestRated ★ 3.5
The King and IRated ★ 4.5
A Few Good MenRated ★ 4.0
Top GunRated ★ 3.5
PapillonRated ★ 5.0
Million Dollar BabyRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 3.5
Rush HourRated ★ 3.0
Confidential AssignmentRated ★ 4.0
GremlinsRated ★ 3.5
The Wedding PlannerRated ★ 4.0
JFKRated ★ 4.5- Doctor BongRated ★ 3.0
PlatoonRated ★ 4.0
FantasiaRated ★ 5.0
Sex Is ZeroRated ★ 3.0
Project ARated ★ 3.5
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.0
RoboCop 2Rated ★ 3.5