Titles you rated
Mood of the DayRated ★ 4.5
Paranormal ActivityRated ★ 2.0
World War ZRated ★ 3.5
CarolRated ★ 3.5
The Big ShortRated ★ 3.5
Face/OffRated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.5
Iron Man 3Rated ★ 3.5
The Scorpion KingRated ★ 3.0
Pretty WomanRated ★ 3.5
The Divine WeaponRated ★ 2.5
Go Go 70'sRated ★ 3.5
The MedallionRated ★ 3.0
My Sassy GirlRated ★ 4.0
OseamRated ★ 4.5
Fist of FuryRated ★ 3.5
HauntersRated ★ 2.5
Alvin and the ChipmunksRated ★ 2.5
The Ugly TruthRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 3.5