Titles you rated
The HandmaidenRated ★ 4.0
PonyoRated ★ 4.0
ZootopiaRated ★ 4.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
You Are My SunshineRated ★ 3.5
2012Rated ★ 1.5
SpotlightRated ★ 4.5
New WorldRated ★ 3.5
The Little MermaidRated ★ 3.5
MadagascarRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 2.5
The Con ArtistsRated ★ 3.0
CarolRated ★ 4.5
The Danish GirlRated ★ 4.0
RoomRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.5- She s On DutyRated ★ 1.5
The DreamersRated ★ 4.0
Legally Blonde 2: Red, White & BlondeRated ★ 3.0