Titles you rated
Painter of the WindRated ★ 4.0
Autumn in My HeartRated ★ 3.0
Winter SonataRated ★ 3.0
School 2013Rated ★ 3.5
Stairway to HeavenRated ★ 3.0
You're BeautifulRated ★ 3.5
PunchRated ★ 3.0
Shoot for the StarsRated ★ 3.0
Thousand Years of LoveRated ★ 2.5
Miss MermaidRated ★ 2.5
The Snow QueenRated ★ 3.5
Sharp1Rated ★ 3.5- The Diary of a Resentful WomanRated ★ 3.5
Cain and AbelRated ★ 2.5- Successful Story of a Bright GirlRated ★ 3.5
Sweet 18Rated ★ 3.0
Twinkle TwinkleRated ★ 3.0
Women of the SunRated ★ 3.0
My GirlRated ★ 2.5
Will It Snow For Christmas?Rated ★ 2.5