Movies
Ratings
30
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 5.0
FearlessRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 4.0
TarzanRated ★ 4.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.5
The Spy: Undercover OperationRated ★ 4.0
FluRated ★ 4.5
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
King and the ClownRated ★ 3.5
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 4.0
The PianistRated ★ 4.0
Breakfast at Tiffany'sRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 5.0
JumperRated ★ 3.5