Titles you rated
TraffickersRated ★ 4.0
Lust, CautionRated ★ 3.0
Sex and the City 2Rated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 3.5
My Wife Is a GangsterRated ★ 3.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.0
Child's PlayRated ★ 3.0
The HostRated ★ 3.5
Ghost HouseRated ★ 1.0
ContagionRated ★ 3.5
Cube²: HypercubeRated ★ 3.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: Prince CaspianRated ★ 5.0
KillersRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
The 6th DayRated ★ 4.0
HancockRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 3.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0