Titles you rated
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
ArrivalRated ★ 3.0
Extreme JobRated ★ 4.0
EquilibriumRated ★ 4.5
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.5
The Lion KingRated ★ 4.0
The Hurt LockerRated ★ 4.0- NineteenRated ★ 1.5
On Your Wedding DayRated ★ 4.5
The ServantRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 5.0
The InternRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 5.0
Train to BusanRated ★ 4.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
Into the StormRated ★ 2.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 3.5