Titles you rated
High Kick Through The RoofRated ★ 3.5
High KickRated ★ 5.0
Age of WarriorsRated ★ 3.0
God of WarRated ★ 3.0
Emperor Wang GunRated ★ 4.5- Emperor of the SeaRated ★ 4.0
- Nine Tailed FoxRated ★ 3.5
Tears of the DragonRated ★ 3.5
Miss MermaidRated ★ 3.5
Cheongdam-dong ScandalRated ★ 4.5
Princess AuroraRated ★ 3.0
The King's FaceRated ★ 2.5
The Night WatchmanRated ★ 2.0
The King Dae JoyoungRated ★ 3.0- DamoRated ★ 4.0
Sharp1Rated ★ 3.0
Empress MyeongseongRated ★ 3.5
Hur JunRated ★ 5.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.5
Rustic PeriodRated ★ 3.5