Titles you rated
Now You See MeRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 3.5
TRON: LegacyRated ★ 3.5
Back to the Future Part IIIRated ★ 4.0
White House DownRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 4.5
Officer of the YearRated ★ 4.0
District B13Rated ★ 4.5
New WorldRated ★ 4.5
The Usual SuspectsRated ★ 4.0
ApocalyptoRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 4.0
SwiriRated ★ 4.5
Rough CutRated ★ 3.5
Running ManRated ★ 4.0
PredestinationRated ★ 3.5
A Good Day to Die HardRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.5