Movies
Ratings
165
Parasyte: Part 2Rated ★ 4.0
The TerminalRated ★ 4.0
Se7enRated ★ 4.5
Iron Man 3Rated ★ 4.0
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.0
Jurassic ParkRated ★ 4.5
Gone with the WindRated ★ 5.0
Ghost in the ShellRated ★ 4.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
BraveheartRated ★ 5.0
MementoRated ★ 4.5
Love ActuallyRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Batman BeginsRated ★ 4.0
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
The Last CastleRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 4.5