Titles you rated
Ode to My FatherRated ★ 4.5
The Suspect: Muroi ShinjiRated ★ 4.5
Cries and WhispersRated ★ 5.0
Black DogRated ★ 4.5
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 5.0
The Man from EarthRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
Grave of the FirefliesRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 4.5
The Blind SideRated ★ 4.5
The Bride with White Hair 2Rated ★ 4.5
My Lucky StarsRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.5
2012Rated ★ 5.0
One on OneRated ★ 3.5
HerRated ★ 5.0
Belle & SebastianRated ★ 5.0
Crows Zero IIRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.5