Movies
Ratings
723
ArrivalRated ★ 4.5
K-PAXRated ★ 4.5
The Cabin in the WoodsRated ★ 3.0
Gone GirlRated ★ 5.0
Ready Player OneRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.5
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
A Silent VoiceRated ★ 4.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 3.5
AttractionRated ★ 3.5
CocoRated ★ 4.5
PapillonRated ★ 5.0
Thor: RagnarokRated ★ 3.5
The Man from Earth: HoloceneRated ★ 2.0
My Tutor FriendRated ★ 4.0
FluRated ★ 3.5
Beyond SkylineRated ★ 2.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5