Titles you rated
The UnfairRated ★ 2.5
Good Morning PresidentRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 2.0
VeteranRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 2.0
MasterRated ★ 2.5
Innocent WitnessRated ★ 2.5
Maundy ThursdayRated ★ 3.0
Officer of the YearRated ★ 2.5
A Hard DayRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 0.5
Cyrano AgencyRated ★ 2.0
Seondal: The Man Who Sells the RiverRated ★ 1.5
Tazza: The Hidden CardRated ★ 1.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 2.0
The King's Case NoteRated ★ 2.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5
GravityRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 1.5