Titles you rated
Vertical LimitRated ★ 4.0
City of GodRated ★ 5.0
SecretRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 5.0
2 Days in ParisRated ★ 5.0
Bleak NightRated ★ 5.0
BigRated ★ 4.0
PlatoonRated ★ 4.0
The Last of the MohicansRated ★ 3.0
Cast AwayRated ★ 4.0
The Man from EarthRated ★ 5.0
There Will Be BloodRated ★ 5.0
Red Cliff Part IIRated ★ 4.0
FailanRated ★ 5.0
127 HoursRated ★ 4.0
WatchmenRated ★ 3.0
The Hurt LockerRated ★ 5.0
Castaway on the MoonRated ★ 3.0
Crying FistRated ★ 3.0
The DepartedRated ★ 5.0