Movies
Ratings
305
The BrosRated ★ 3.0
ChampionRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 5.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 5.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.5
VenomRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.5
A Mermaid in ParisRated ★ 5.0
Hitman: Agent JunRated ★ 3.5
Be with YouRated ★ 5.0
The Bad Guys: Reign of ChaosRated ★ 3.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.5
ParasiteRated ★ 5.0
Hacksaw RidgeRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
The PhoneRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 4.5
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.5
My Wife Got MarriedRated ★ 4.0