Movies
Ratings
20
A Clockwork OrangeRated ★ 5.0
Memories of MurderRated ★ 5.0
AmadeusRated ★ 5.0
GattacaRated ★ 5.0
Good Will HuntingRated ★ 5.0
Wall Street: Money Never SleepsRated ★ 5.0
WantedRated ★ 5.0- The ScamRated ★ 5.0
The Life of David GaleRated ★ 5.0
A Beautiful MindRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 2.0
Joint Security AreaRated ★ 5.0
Man on the EdgeRated ★ 5.0
The RockRated ★ 2.0
May 18Rated ★ 5.0
G.I. Joe: The Rise of CobraRated ★ 2.0
SpellboundRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 5.0
IdentityRated ★ 5.0
The A-TeamRated ★ 5.0