Titles you rated
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 5.0
The Matrix ReloadedRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 5.0
FrequencyRated ★ 5.0
The Grand HeistRated ★ 3.0
White NightRated ★ 4.0
Live Free or Die HardRated ★ 5.0
BraveheartRated ★ 3.0
SilencedRated ★ 5.0
Notting HillRated ★ 5.0
A MillionRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
TroyRated ★ 5.0
Enemy of the StateRated ★ 5.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 3.0
School of RockRated ★ 5.0
The Man from EarthRated ★ 3.0
Lord of WarRated ★ 4.0
District 9Rated ★ 5.0