Titles you rated
Black Mirror: BandersnatchRated ★ 5.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
Mighty AphroditeRated ★ 4.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.5
On the Beach at Night AloneRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 3.0
Vanilla SkyRated ★ 4.0
JokerRated ★ 5.0
The InternRated ★ 3.5
The Parent TrapRated ★ 4.0
One Fine Spring DayRated ★ 3.5
Pretty WomanRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 5.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 2.5
Mystery TrainRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Live FleshRated ★ 4.0
RashomonRated ★ 4.5
Valerian and the City of a Thousand PlanetsRated ★ 3.0
Marriage Is A Crazy ThingRated ★ 3.0