Movies
Ratings
269
Hail, Caesar!Rated ★ 4.0
JoyRated ★ 0.5
Ted 2Rated ★ 2.0
The PriestsRated ★ 3.0
Blue ValentineRated ★ 3.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 2.0
Right Now, Wrong ThenRated ★ 1.0
SpectreRated ★ 2.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.0
Night Train to LisbonRated ★ 3.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
Gone GirlRated ★ 2.5
ObsessedRated ★ 1.0
InterstellarRated ★ 5.0
The OthersRated ★ 3.0
Moonrise KingdomRated ★ 3.5
The Danish GirlRated ★ 4.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 2Rated ★ 2.0
12 Years a SlaveRated ★ 3.5
Resident Evil: RetributionRated ★ 2.0