Movies
Ratings
109
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 3.0
New York MinuteRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 3.0
Forever the MomentRated ★ 4.0
127 HoursRated ★ 2.0
Jenny, JunoRated ★ 1.0
Love So DivineRated ★ 3.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 2.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.0
Tazza: The High RollersRated ★ 5.0
Are We There Yet?Rated ★ 1.0
Cheaper by the Dozen 2Rated ★ 3.0
Cheaper by the DozenRated ★ 4.0
RVRated ★ 3.0
Bridge to TerabithiaRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 4.0