Titles you rated
The Way of the GunRated ★ 4.0
Final JusticeRated ★ 3.0
The IcemanRated ★ 3.0
MetroRated ★ 3.0
Unlawful EntryRated ★ 3.0- Look Out Officer!Rated ★ 3.0
Sin City: A Dame to Kill ForRated ★ 3.0
Dig or DieRated ★ 3.0
Another 48 Hrs.Rated ★ 4.0- The Black Swindler: MovieRated ★ 2.0
- Dr. Wai in the Scriptures with No WordsRated ★ 3.0
SwitchRated ★ 3.0- Off-LineRated ★ 3.0
The ZodiacRated ★ 3.0
PuzzleRated ★ 2.0
Crime StoryRated ★ 4.0
The DoubleRated ★ 3.0
Runner RunnerRated ★ 4.0
The OutlawRated ★ 2.0
KaliforniaRated ★ 3.0