Titles you rated
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 5.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 3.0
King KongRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
2012Rated ★ 5.0
GravityRated ★ 5.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
FrozenRated ★ 4.0
The AvengersRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
Before SunriseRated ★ 3.0