Titles you rated
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.5
5 Centimeters Per SecondRated ★ 4.5
Project AlmanacRated ★ 4.0
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
TriangleRated ★ 4.0
Enemy at the GatesRated ★ 4.5
Shutter IslandRated ★ 4.5
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 4.5
The IslandRated ★ 3.5
Good Will HuntingRated ★ 5.0
Mr. SocratesRated ★ 3.0
White ChicksRated ★ 3.5
War of the ArrowsRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
LucyRated ★ 3.0
Silent HillRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 5.0