Titles you rated
- BossRated ★ 5.0
- Star in My HeartRated ★ 4.0
Legend of AmbitionRated ★ 5.0
Attic CatRated ★ 3.5
Summer ScentRated ★ 3.5- Emperor of the SeaRated ★ 3.5
All InRated ★ 3.5
Lovers in ParisRated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 4.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 3.5
A Sunny Place of the YoungRated ★ 4.5
Rustic PeriodRated ★ 4.0
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0- GokusenRated ★ 4.5
Hur JunRated ★ 5.0
Money's WarfareRated ★ 3.5
RomanceRated ★ 4.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
Blue TowerRated ★ 4.5