Movies
Ratings
675
F1: The MovieRated ★ 4.5
Jurassic World RebirthRated ★ 3.5
Venom: The Last DanceRated ★ 2.0
Beau Is AfraidRated ★ 4.5
DownsizingRated ★ 2.5
Shin Dimension! Crayon Shin-chan: Supernatural Power Great Decisive Battle ~Fly Hand-rolled Sushi~Rated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 5.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 4.0
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.0
Tokyo!Rated ★ 3.5
Hot FuzzRated ★ 4.0
Decision to LeaveRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
NopeRated ★ 4.0
MinariRated ★ 4.5
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 4.0
The DictatorRated ★ 3.5
1917Rated ★ 4.5
Don't Look UpRated ★ 4.5
This Is the EndRated ★ 2.5