Titles you rated
Revolutionary RoadRated ★ 5.0
Joint Security AreaRated ★ 4.5
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
FridaRated ★ 4.0
FailanRated ★ 5.0
Modern TimesRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Before SunsetRated ★ 5.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.5
Before SunriseRated ★ 4.5
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 4.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Live Free or Die HardRated ★ 4.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
District 13: UltimatumRated ★ 4.0
District B13Rated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 4.0