Titles you rated
As Good As It GetsRated ★ 4.0
The Roundup: No Way OutRated ★ 2.0
The ThroneRated ★ 2.5
Life of PiRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 3.5
The King's ManRated ★ 3.0
DefaultRated ★ 0.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
JoyRated ★ 3.5
DemolitionRated ★ 2.0
Free GuyRated ★ 3.5
Glass Onion: A Knives Out MysteryRated ★ 3.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 1.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 5.0
The First Slam DunkRated ★ 5.0
Like Father, Like SonRated ★ 3.0
DuneRated ★ 4.5
Asura: The City of MadnessRated ★ 2.5
The Spy Gone NorthRated ★ 3.0
The MercilessRated ★ 3.5